ICT Sanal Kariyer Fuarı

Stant açmanın ücretsiz olduğu 1. Sanal Bilgi, İletişim ve Teknoloji Kariyer Fuarındaki temel hedefimiz Bilgi, İletişim ve Teknoloji alanlarında iş arayan Suriyeli ve Türkiyeli gençler ve kadınlarla bu alanlarda işe alım alım yapan / yapacak olan şirketleri bir araya getirmek, gençlere ve topluma yardımcı olacak bir kariyer fuarı yapmak.

50’den fazla seçkin katılımcı şirket ve kuruluşların temsilcileriyle Bilgi, İletişim ve Teknoloji alanındaki kariyer fırsatları hakkında konuşmak isteyen, tahmini 2500 üniversite son sınıf öğrencisi, yeni mezun, çalışan, iş arayan, Suriyeli ve Türkiyeli genç yetenekler ve kadınlarla bir araya getirmeyi planlıyoruz.

Bütünleşik Pazarlama İletişim Planımız ile 1.000.000 kişilik kitleye ulaşarak hedeflediğimiz 2500 yetenekli genci fuarımız katacağız.

Amacımız, genç yeteneklere, kadınlar ve topluma yardımcı olacak bir kariyer fuarı yapmak

Bu sebeple ister iş arıyor olun ister işe alım yapıyor olun Bilgi, İletişim ve Teknoloji Kariyer Fuarı olmanız gereken yer! Fuar sonunda elde edeceğiniz ziyaretçi listeleriyle işe alım için hızlı randevulaşabilirsiniz. İşverenlerle tanışıp, sorular sorup ve bağlantılar kurabilirsiniz, sizin ihtiyacınız olan iş fırsatlarını şirketlerin stantlarında görüp CV bırakabilirsiniz. Şirketlerle ağlar ve iş bulmalarına olanak sağlayacak kişisel bağlantılar kurabilirsiniz.

Sanal Bilgi, İletişim ve Teknoloji Kariyer Fuarına Türkiye’de Bilgi, İletişim ve Teknoloji alanlarında işe alım yapan, yapacak olan Şirketler, Kamu Kurumları ve STK’lar katılabilir.